Salut Vizitatorule! Daca vrei sa intri in clubul nostru inregistreaza-te, iar daca esti deja membru atunci acceseaza contul tau.        NOU:  Întrebări   Club
miercuri, 29 martie 2023
blog


Echipa de zidari, dulgheri si fierari, construim case,vile, case de vacanta la rosu sau la cheie, in toate locatiile din tara, la preturi negociabile. Executam constructii din caramida, BCA sau lemn, pe cadre sau zidarie portanta, incepand da la pretul de 35E/mp. Pretul difera in functie de complexitatea constructiei. Executam lucrari de dulgherie, sarpante, mansardari, montaj invelitori,reparatii acoperie, cofraje, turnari beton cu poampa sau manual. Oferim garantie, caliate si factura.Mai multe detalii pe: www.siteconstructii.1r.ro sau Tel: 0729182286Constructii
Doresti sa construiesti o casa? Noi te putem ajuta!!! 25
IulCalitatea isi spune cuvantul!
Filed Under: Constructii case by: siteconstructii

Close window [X]<br />

index sitemap advanced


site search by freefind


Bine ati venit pe site-ul: http://siteconstructii.1r.ro/ acest site se adreseaza persoanelor ce doresc sa construiasca o casa si care doresc sa cunoasca mai mult despre acest domeniu.


Echipa noastra vine in intampinarea dvs. cu o gama larga de executii lucrari de constructii, structuri de rezistenta, amenajari interioare si exterioare, acoperisuri, mansardari si compartimentari, siteme de hidroizolatii si termoizolatii, confectii metalice, etc.

Executam constructii case,vile la rosu si la cheie,la preturi incepand de la 40Euro/mp spatiu locuibil si 20Euro/mp balcoane si terase.Executam lucrari de dulgherie,sarpante,mansardari,montaj invelitori,reparatii acoperise,cofraje,turnari beton,garduri,montaj hale metalice,amenajari interioare si exterioare.Pt. constructii din lemn si BCA pretul incepe de la 35Euro/mp. Preturile difera in functie de complexitatea constructiei.


Doresti sa-ti construiesti o casa si ai vrea sa afli mai multe informatii poti sa ne contactezi pt. a stabili impreuna oferta de pret in functie de complexitatea constructie dumneavoastra. Va rog sa complectati formularul de contact din sectiunea Link-uri utile.

Noi facem lucrari de calitate, la pret negociabil cu clientul!!!Download-eaza acum Gratuit ultima versiune Mozilla Firefox in Limba Romana


Aveti posibilitatea de a adauga Anunturi Google Adsense pe toate paginile site-ului. Tot ce aveti de facuteste sa va creati un cont Google Adsense gratuit, sa activati plugin-ul Unfiltered Wordpress MU din Panoul de Control al site-ului / Plugins / Installed si sa creati cit mai multe pagini interesante pentru a atrage cit mai multi vizitatori cistigind astfel bani din Reclamele Google Adsense afisate pe site-ul dvs. gratuit.

portal web avatare stiri filmulete horoscop jocuriTotal Top Director web
Inscrie Site Director Web Siteuri Director Web Zen Thonic WooW.ro JocuriCopyright 2009 Site Constructii
Comments: 2 | Add CommentPaginiCase din lemn
Despre noi
Filme constructii case
Galerie lucrari executate
Servicii oferite
Contact Formular de contact
Acte pt. constructia casei tale Home
CategoriiConstructii case
Site Gratuit Blog Gratuit
Site Gratis Blog Gratis
Metanregistrare
Autentificare
RSS articole
Comentarii RSS
WordPress.org
August 2009 L Ma Mi J V S D
Iul
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
ArhiveIulie 2009
Link-uri utileConstructii case,vile la rosu si la cheie
Formular de contact
WordPress.com
WordPress.org
Home Interior Designed by Prime Rate Provided by Credit Card Offers | No Fee Balance Transfer | Small Business Credit Cards
Trimite prin mail Trimite prin mail      |      Comenteaza Insemnare Comenteaza Insemnare      |      Raporteaza Eroare Raporteaza Eroare
Responsabilitatea continutului insemnarilor apartine in exclusivitate autorilor

Adauga comentariul tau:


       doar membrii pot comenta la video. inregistreaza-te sau acceseaza contul tau

Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)