Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)
loading...

Site-ul oficial al hostel-ului din Cluj-Napoca, Transylvania Hostel! (www.transylvaniahostel.ro)

Site-ul oficial al hostel-ului din Cluj-Napoca, Transylvania Hostel!

Categorie site: Afaceri Si Economie

Subcategorie site: Turism

Data adăugării: 20 iulie 2009

Vizite site: 12

Voturi site: 0

Google PageRank: N/A

Adresa URL site: www.transylvaniahostel.ro

Titlu site

Site-ul oficial al hostel-ului din Cluj-Napoca, Transylvania Hostel!

Descriere site

Transylvania Hostel din Cluj-Napoca, este un hostel-hotel adresat tinerilor si celor care au nevoie de o cazare ieftina in centrul orasului Cluj-Napoca. Transylvania Hostel are cele mai mici tarife de cazare din Cluj-Napoca si ofera seriozitate si calitat

Cuvinte cheie site

cazare ieftina cluj, cazare ieftina transylvania,

Site-uri din aceeaşi categorie

» Bilete de avion - CMB Flights powered by CMB Travel. Cele mai bune zboruri 100% online. (cmbflights.ro) » Perla Grup rent a car (www.perlagrup.ro) » Xenia Travel - Oferte Vara 2013, Grecia, Bulgaria, Turcia (www.xeniatravel.ro) » Hotel Sarah (www.hotelsarah.ro) » rezervari online (www.travelro.ro) » Practiker-Blog despre materiale constructii-decoratiuni interior- (www.practiker-ro.blogspot.com) » Cazare Eforie Sud-Marea Neagra-Hoteluri-Vile-Pensiuni-Tarife (www.cazare-eforie-sud-mare.blogspot.com) » Cazare pt. schi in hoteluri si pensiuni Austria (www.skipass.ro) » Agentia de turism Klass Tour (www.klasstour.ro) » Cazare Vila Sinaia (www.satulprunilor.ro)

Horoscop 2020

Filmul zilei şi Poza zilei

Curs Valutar

1 Euro4.5859 ron
1 Dolar american4.0984 ron
Gramul de Aur164.903 ron

Sondaj de opinie

Votează secţiunea pe care doreşti să o terminăm mai repede!

Reclame / Publicitate

Meme.ro Portal pe Facebook

Meme.ro pe Google+

Site-uri recomandate