Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)
loading...

Hostel IMOBILUX*** Otopeni - Cazare Otopeni (www.cazare-otopeni.ro)

Hostel IMOBILUX*** Otopeni - Cazare Otopeni

Categorie site: Afaceri Si Economie

Subcategorie site: Turism

Data adăugării: 20 iunie 2012

Vizite site: 0

Voturi site: 0

Google PageRank: N/A

Adresa URL site: www.cazare-otopeni.ro

Titlu site

Hostel IMOBILUX*** Otopeni - Cazare Otopeni

Descriere site

Hostelul IMOBILUX se afla in Otopeni pe intrarea Macesului 4B la cca. 200 metri de Soseaua Bucuresti-Ploiesti, (DN1), fiind situat la cateva minute de aeroportul Henry Coanda (Otopeni) si de Aeroportul Aurel Vlaicu (Baneasa)

Cuvinte cheie site

cazare otopeni, cazare hostel otopeni, hostel otopeni, hostel imobilux

Site-uri din aceeaşi categorie

» hotel maxim arad (www.hotelmaxim.ro) » Oferte Sejur All Inclusive (www.sejur-all-inclusive.ro) » CazareOradea.ro (www.cazareoradea.ro) » Hotel Bucuresti (www.citygardenhotel.ro) » Xenia Travel - Oferte Vara 2013, Grecia, Bulgaria, Turcia (www.xeniatravel.ro) » rezervari online oferte (www.info-hoteluri.ro) » All Hotels (www.allhotels.ro) » Harta Bucuresti online interactiva (www.123bucuresti.ro) » Romania Turistica - 100 % turism romanesc (www.romaniaturistica.ro) » Casa Carlos - Camere in regim hotelier, Timisoara (www.casacarlos.ro)

Horoscop 2020

Filmul zilei şi Poza zilei

Curs Valutar

1 Euro4.5859 ron
1 Dolar american4.0984 ron
Gramul de Aur164.903 ron

Sondaj de opinie

Votează secţiunea pe care doreşti să o terminăm mai repede!

Reclame / Publicitate

Meme.ro Portal pe Facebook

Meme.ro pe Google+

Site-uri recomandate