Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)
loading...

Disney Channel

Duminică (Ieri) 19 noiembrie 2017
Luni (Azi) 20 noiembrie 2017
Marţi (Mâine) 21 noiembrie 2017
Miercuri (Poimâine) 22 noiembrie 2017
Joi 23 noiembrie 2017
Vineri 24 noiembrie 2017
Sâmbătă 25 noiembrie 2017
  • 07:00Spider-Man
  • 07:30Pj Masks
  • 08:00Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Hotel Transylvania
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Lab Rats: Bionic Island
  • 11:00Bizaardvark
  • 11:30Project Mc2
  • 13:10Băiatul stridie
  • 13:30Mereu la mijloc
  • 14:00Pj Masks
  • 14:30Penn Zero: Erou Part-Time
  • 15:00K.C. Sub Acoperire
  • 15:30Bizaardvark
  • 16:00Mereu la mijloc
  • 16:30Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00Elena din Avalor
  • 18:10Prințesa Stea contra Forțelor Răului
  • 18:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Bizaardvark
  • 21:00Un samurai în sufragerie cu Brenda Song , Shin Koyamada , Justin Chon , Susan Chuang , Michael David Cheng
  • 22:40Băiatul stridie
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa
  • 00:00Violetta
  • 00:45Violetta Recipes
  • 01:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:25Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:50Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:15Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:40Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:05Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:30Lolirock
  • 03:55Lolirock
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • Desene Animate deja difuzate
  • 07:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 08:0030 min
    Hotel Transylvania
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Evermoor Confidential Chronicles
  • 11:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 11:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 12:00Bizaardvark
  • 12:30Mereu la mijloc
  • 13:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 13:30Alex şi trupa
  • 14:00Luna
  • 15:00Violetta
  • 16:00K.C. Sub Acoperire
  • 16:30Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 17:30Elena din Avalor
  • 18:00Luna
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Kirby Buckets
  • 21:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 21:30Luna
  • 22:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa
  • 00:00Violetta
  • 00:45Violetta Recipes
  • 01:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:25Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:50Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:15Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:40Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:05Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:30Lolirock
  • 03:55Lolirock
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • 07:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 07:30Tabără cu peripeții
  • 08:00Hotel Transylvania
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Evermoor Confidential Chronicles
  • 11:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 11:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 12:00Bizaardvark
  • 12:30Mereu la mijloc
  • 13:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 13:30Alex şi trupa
  • 14:00Luna
  • 15:00Violetta
  • 16:00K.C. Sub Acoperire
  • 16:30Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 17:30Elena din Avalor
  • 18:00Luna
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Kirby Buckets
  • 21:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 21:30Luna
  • 22:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa
  • 00:00Violetta
  • 00:45Violetta Recipes
  • 01:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:25Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:50Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:15Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:40Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:05Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:30Lolirock
  • 03:55Lolirock
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • 07:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 07:30Tabără cu peripeții
  • 08:00Hotel Transylvania
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Evermoor Confidential Chronicles
  • 11:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 11:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 12:00Bizaardvark
  • 12:30Mereu la mijloc
  • 13:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 13:30Alex şi trupa
  • 14:00Luna
  • 15:00Violetta
  • 16:00K.C. Sub Acoperire
  • 16:30Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 17:30Elena din Avalor
  • 18:00Luna
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Kirby Buckets
  • 21:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 21:30Luna
  • 22:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • 00:00Violetta
  • 00:45Violetta Recipes
  • 01:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:25Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:50Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:15Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:40Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:05Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:30Lolirock
  • 03:55Lolirock
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • 07:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 07:30Tabără cu peripeții
  • 08:00Hotel Transylvania
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Evermoor Confidential Chronicles
  • 11:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 11:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 12:00Bizaardvark
  • 12:30Mereu la mijloc
  • 13:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 13:30Alex şi trupa
  • 14:00Luna
  • 15:00Violetta
  • 16:00K.C. Sub Acoperire
  • 16:30Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 17:30Elena din Avalor
  • 18:00Luna
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Kirby Buckets
  • 21:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 21:30Luna
  • 22:30Miraculous: Buburuza și Motan Noir Marinette şi Adrien sunt doi liceeni deosebiţi, aleşi să salveze Parisul! Misiunea lor e să captureze creaturile malefice Akuma, care pot transfo [...]
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa
  • 00:00Violetta
  • 00:45Violetta Recipes
  • 01:00Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:25Hank Zipzer: Supremul Elev Mediocru
  • 01:50Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:15Evermoor Confidential Chronicles
  • 02:40Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:05Sabrina: Secretul vrăjitoarei adolescente
  • 03:30Lolirock
  • 03:55Lolirock
  • 04:20Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 04:45Randy Cunningham Băiatul Ninja
  • 05:05Băiatul stridie
  • 05:25Motanul deghizat
  • 05:45Motanul deghizat
  • 06:00Motanul deghizat
  • 06:30Băiatul stridie
  • 06:55Războiul Stelelor: Forțe ale destinului Rey, Ahsoka Tano, Jyn Erso, prinţesa Leia, Sabine Wren şi alţi eroi emblematici dintr-o galaxie foarte îndepărtată sunt prezenţi în acest seri [...]
  • 07:00Spider-Man
  • 07:30Pj Masks
  • 08:00Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 08:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 09:00Hotel Transylvania
  • 09:30O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 10:00Penn Zero: Erou Part-Time
  • 10:30Mereu la mijloc
  • 11:00Bizaardvark
  • 11:30Elena din Avalor
  • 12:25Elena din Avalor
  • 13:30Mereu la mijloc
  • 14:00Pj Masks
  • 14:30Penn Zero: Erou Part-Time
  • 15:00Elena din Avalor
  • 16:00Mereu la mijloc
  • 16:30Lego Star Wars: The Freemaker Adventures
  • 17:00Noile aventuri ale dădacelor
  • 18:40Băiatul stridie
  • 19:00Tabără cu peripeții
  • 19:30Gamer's Guide to Pretty Much Everything
  • 20:00Hotel Transylvania
  • 20:30Bizaardvark
  • 21:00O poveste încâlcită: Serialul Mandy Moore şi Zachary Levi îi interpretează din nou pe Rapunzel şi Eugene (Flynn Rider) într-un amuzant serial animat bazat pe filmul de succes [...]
  • 22:40Mickey Mouse
  • 22:45Mickey Mouse
  • 22:50Mickey Mouse
  • 23:00Hotel Transylvania
  • 23:30Alex şi trupa

Horoscop 2017

Filmul zilei şi Poza zilei

Curs Valutar

1 Euro4.5859 ron
1 Dolar american4.0984 ron
Gramul de Aur164.903 ron

Sondaj de opinie

Votează secţiunea pe care doreşti să o terminăm mai repede!

Reclame / Publicitate

Meme.ro Portal pe Facebook

Meme.ro pe Google+

Site-uri recomandate