Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)
loading...

Eurosport 2

Duminică (Ieri) 21 ianuarie 2018
Luni (Azi) 22 ianuarie 2018
Marţi (Mâine) 23 ianuarie 2018
Miercuri (Poimâine) 24 ianuarie 2018
Joi 25 ianuarie 2018
Vineri 26 ianuarie 2018
Sâmbătă 27 ianuarie 2018
  • 00:30Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
  • 02:25Ştirile Eurosport
  • 02:30Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 03:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 06:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • Emisiuni deja difuzate
  • 08:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 11:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 12:45Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
  • 13:45Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 14:1560 min
    Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 15:15Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
  • 16:45Ciclism: Cupa Mondială pe velodrom, la Minsk
  • 18:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 20:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 21:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 21:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 22:00Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 22:55Ştirile Eurosport
  • 23:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 00:15Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 00:45Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 01:25Ştirile Eurosport
  • 01:30Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
  • 02:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 03:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 03:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 06:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 06:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 07:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 08:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kitzbühel, în Austria
  • 08:45Sporturi de iarnă: În urmărirea istoriei
  • 09:15Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 10:15Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 10:45Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 12:00Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 13:15Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
  • 14:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 15:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 16:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 17:45Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 19:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 20:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 21:25Ştirile Eurosport
  • 21:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 23:15Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 00:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 00:30Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
  • 01:00Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
  • 01:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 01:55Ştirile Eurosport
  • 02:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 04:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 05:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 05:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 06:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 08:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 10:00Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
  • 10:45Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 12:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 13:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 14:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 14:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 15:45Sărituri cu schiurile: Campionatele Mondiale de zbor cu schiurile FIS , la Oberstdorf, în Germania
  • 17:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 18:30Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
  • 20:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 21:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 21:40Ştirile Eurosport
  • 21:45Coborâre pe gheaţă: Seria, la St. Paul, în Statele Unite
  • 22:45Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 23:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 00:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 01:55Ştirile Eurosport
  • 02:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 03:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 04:30Schi fond: Cupa Mondială, la Planica, în Slovenia
  • 05:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 05:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 06:15Snooker: Mastersul de la Londra, Regatul Unit
  • 08:15Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 08:45Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 09:15Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 09:45Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 10:45Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 12:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 13:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 13:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 14:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 14:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 16:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 17:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 18:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 19:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 19:45Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 20:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 21:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 21:30Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 22:25Ştirile Eurosport
  • 22:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 00:00Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 00:30Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 01:00Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Bansko, în Bulgaria
  • 01:55Ştirile Eurosport
  • 02:00Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 02:30Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 03:00Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
  • 05:30Tenis: Ghem, Schett şi Mats
  • 06:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 10:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 10:30Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 11:00Biatlon: Cupa Mondială, la Antholz, în Italia
  • 11:30Schi alpin: Cupa Mondială, la Kronplatz, în Italia
  • 12:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Schladming, în Austria
  • 12:30Snowboard: Cupa Mondială FIS, la Bansko, în Bulgaria
  • 14:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 15:45Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 17:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 19:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 21:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 22:55Ştirile Eurosport
  • 23:00Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
  • 00:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 01:55Ştirile Eurosport
  • 02:00Sporturi de iarnă: Destinaţia Pyeongchang
  • 02:30Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
  • 04:30Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 05:00Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
  • 06:00Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 06:30Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 07:00Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Zakopane, în Polonia
  • 08:00Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 08:30Combinata nordică: Cupa Mondială, la Seefeld, în Austria
  • 09:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 10:00Patinaj artistic: Campionatele celor patru continente, la Taipei, în Taiwan
  • 11:00Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
  • 12:15Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
  • 14:15Schi alpin: Cupa Mondială, la Lenzerheide, în Elveţia
  • 15:15Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
  • 15:45Biatlon: Campionatul European, la Ridnaun-Ridanna, în Italia
  • 16:45Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
  • 17:30Sanie: Cupa Mondială, la Sigulda, în Letonia
  • 18:00Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 19:15Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 20:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 21:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 22:25Ştirile Eurosport
  • 22:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne
  • 23:30Tenis: Openul Australiei, la Melbourne

Horoscop 2018

Filmul zilei şi Poza zilei

Curs Valutar

1 Euro4.5859 ron
1 Dolar american4.0984 ron
Gramul de Aur164.903 ron

Sondaj de opinie

Votează secţiunea pe care doreşti să o terminăm mai repede!

Reclame / Publicitate

Meme.ro Portal pe Facebook

Meme.ro pe Google+

Site-uri recomandate