Dai Like şi Câştigi! Pregătim un mega Concurs cu Premii. Stai aproape ... Doar pe Facebook ;)
loading...

TVR 3

Miercuri (Ieri) 15 august 2018
Joi (Azi) 16 august 2018
Vineri (Mâine) 17 august 2018
Sâmbătă (Poimâine) 18 august 2018
Duminică 19 august 2018
Luni 20 august 2018
Marţi 21 august 2018
  • 07:00Matinalii
  • 08:00Matinalii
  • 09:00Spirit şi credinţă
  • 11:30Toţi împreună
  • 13:25Maşina timpului
  • 13:30Teleshopping
  • 14:00Cap de afiş
  • 15:30Spectacol al Ansamblului Banatul
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 19:00Festivalul Internaţional Vacanţe muzicale
  • 20:00Cap de afiş
  • 20:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 21:00Pelerinajul de mine
  • 21:45Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 21:50Poesis
  • 22:00Concert Festivalul George Enescu 2017
  • 23:25Maşina timpului
  • 23:30Iaşii marilor iubiri
  • 00:00Telejurnal regional
  • 00:30Reporter special
  • 01:00Cântec şi poveste
  • 02:00Cap de afiş
  • 02:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 03:00Arte, carte şi capricii
  • 03:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 05:00Toţi împreună
  • 06:55Imnul României
  • Emisiuni / Filme deja difuzate
  • 07:00Matinalii
  • 09:0060 min
    Matinalii
  • 10:00Nocturne
  • 10:55Poesis
  • 11:00Toţi împreună
  • 12:55Maşina timpului
  • 13:00Locuri, oameni şi comori
  • 13:30Teleshopping
  • 14:00Cap de afiş
  • 15:00Picătura de cultură
  • 16:00Regiunea in obiectiv
  • 16:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 17:00Telejurnal regional
  • 17:30Reporter special
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 19:00Cântec şi poveste
  • 20:00Cap de afiş
  • 20:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 21:00Arte, carte şi capricii
  • 21:50Poesis
  • 21:55Maşina timpului
  • 22:00Festival Jazz Sibiu 2017
  • 23:30Timişoara, capitală culturală europeană
  • 00:25Maşina timpului
  • 00:30Reporter special
  • 01:00Cântec şi poveste
  • 02:00Cap de afiş
  • 02:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 03:00Drumul lui Leşe
  • 03:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 05:00Toţi împreună
  • 06:55Imnul României
  • 07:00Matinalii
  • 08:00Matinalii
  • 09:00Matinalii
  • 10:00Arte, carte şi capricii
  • 10:55Poesis
  • 11:00Toţi împreună
  • 12:55Maşina timpului
  • 13:00Biruitorii
  • 13:30Teleshopping
  • 14:00Cap de afiş
  • 15:00Dialoguri cu Andrei Marga
  • 15:30Legal 100%
  • 16:00Regiunea in obiectiv
  • 16:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 17:00Telejurnal regional
  • 17:30Reporter special
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 19:00Cântec şi poveste
  • 20:00Cap de afiş
  • 20:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 21:00Drumul lui Leşe
  • 21:50Poesis
  • 21:55Maşina timpului
  • 22:00Opera
  • 00:50Poesis
  • 01:00În familie
  • 02:30Fără prejudecăţi
  • 03:30În prelungiri
  • 04:30Legal 100%
  • 05:00Toţi împreună
  • 06:55Imnul României
  • 07:00Viaţa la ţară
  • 08:00Spirit şi credinţă
  • 09:00Fără prejudecăţi
  • 10:00România 100. Iaşul în arcul timpului
  • 11:00În prelungiri
  • 12:30Regatul sălbatic
  • 13:00Europa 360°
  • 13:30Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 13:35Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 13:45Teleshopping
  • 14:00Festivalul Inimilor
  • 15:30În familie
  • 17:00Reporter special
  • 17:30Reporter special
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 18:30România centenară
  • 19:00Popasuri folclorice
  • 19:55Maşina timpului
  • 20:00Bill
  • 21:30Regatul sălbatic
  • 22:00Remix
  • 23:00Liceenii, în 53 de ore și ceva
  • 00:00Regatul sălbatic
  • 00:30Locuri, oameni şi comori
  • 01:00Oedip
  • 03:35Filmul Festivalului George Enescu
  • 05:00România 100. Iaşul în arcul timpului
  • 06:00Viaţa la ţară
  • 06:55Imnul României
  • 07:00Viaţa la ţară
  • 08:00Poemul VOCILE NATURII
  • 08:10Rapsodia Romnă
  • 08:30Rapsodia Romnă
  • 08:45Maşina timpului
  • 08:50Poesis
  • 09:00Mic dejun cu un campion
  • 09:55Maşina timpului
  • 10:00Liturghia de Duminică
  • 11:30Suita I pentru orchestră n Do major
  • 12:05Octetul pentru instrumente de coarde n Do major Op.7
  • 12:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 13:00Săteasca-suita nr 3 n Re major Op.27
  • 13:30Simfonia de cameră pentru 12 instrumente soliste
  • 14:00Integrala Sonatelor pentru vioară şi pian
  • 15:45Poemul VOCILE NATURII
  • 16:00Descriptio Moldaviae
  • 16:30Locuri, oameni şi comori
  • 17:00Simfonia nr 1 n Mi bemol major Op.13
  • 17:45Rapsodia Romnă
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 18:30Timişoara, capitală culturală europeană
  • 19:00Simfonia III n Do major Op.21
  • 19:55Maşina timpului
  • 20:00Filmul Festivalului George Enescu
  • 20:40Rapsodia Romnă
  • 21:00Oedip
  • 23:35Descriptio Moldaviae
  • 00:00Telejurnal regional
  • 00:30Reporter special
  • 01:00Cântec şi poveste
  • 02:00Cap de afiş
  • 02:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 03:00Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
  • 03:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 04:15Simfonia III n Do major Op.21
  • 05:05Integrala Sonatelor pentru vioară şi pian
  • 06:45Poemul VOCILE NATURII
  • 06:55Imnul României
  • 07:00Matinalii
  • 08:00Matinalii
  • 09:00Matinalii
  • 10:00Drumul lui Leşe
  • 10:55Poesis
  • 11:00Toţi împreună
  • 12:55Maşina timpului
  • 13:00România centenară
  • 13:30Teleshopping
  • 14:00Cap de afiş
  • 15:00Ghici cine vine la cină?
  • 16:00Regiunea in obiectiv
  • 16:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 17:00Telejurnal regional
  • 17:30Reporter special
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 19:00Cântec şi poveste
  • 20:00Cap de afiş
  • 20:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 21:00Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
  • 21:50Poesis
  • 21:55Filler
  • 22:00Concert Festivalul George Enescu 2017
  • 23:35România centenară
  • 00:00Telejurnal regional
  • 00:30Reporter special
  • 01:00Cântec şi poveste
  • 02:00Cap de afiş
  • 02:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 03:00Garantat 100%
  • 03:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 05:00Toţi împreună
  • 06:55Imnul României
  • 07:00Matinalii
  • 08:00Matinalii
  • 09:00Matinalii
  • 10:00Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
  • 10:55Poesis
  • 11:00Toţi împreună
  • 12:55Maşina timpului
  • 13:00Timişoara, capitală culturală europeană
  • 13:30Teleshopping
  • 14:00Cap de afiş
  • 15:00Vieţi dăruite
  • 16:00Regiunea in obiectiv
  • 16:55Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
  • 17:00Telejurnal regional
  • 17:30Reporter special
  • 18:00Telejurnal Moldova
  • 19:00Cântec şi poveste
  • 20:00Cap de afiş
  • 20:55Poveşti neştiute ale muzeelor
  • 21:00Garantat 100%
  • 21:50Poesis
  • 21:55Filler
  • 22:00Concert Festivalul George Enescu 2017
  • 23:45Maşina timpului
  • 23:50Poesis

Horoscop 2018

Filmul zilei şi Poza zilei

Curs Valutar

1 Euro4.5859 ron
1 Dolar american4.0984 ron
Gramul de Aur164.903 ron

Sondaj de opinie

Votează secţiunea pe care doreşti să o terminăm mai repede!

Reclame / Publicitate

Meme.ro Portal pe Facebook

Meme.ro pe Google+

Site-uri recomandate